Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vianočné posedenie 19.12.2016

Pracovníčky komunitného centra v Prakovciach v rámci komunitnej aktivity v mesiaci december zrealizovali posedenie so seniormi pri vianočnom stromčeku. Čas Vianoc a adventu bol vhodnou príležitosťou na spríjemnenie  sviatočných dní aj chvíľkou poézie, veršov, písaných nielen pre vlastné potešenie, ale aj pravidelnými príspevkami do obecných novín pani Márie Šrobárovej. Možno aj mnohí z nás netušia, že v našej obci sa venuje písaniu veršov aj pani Mária Vilčková. Bol to jeden z námetov pre vyhradenie priestoru pre uvedené dámy. Radi by sme chceli vyzdvihnúť ich literárnu tvorbu, podporiť ich v hľadaní krásnych motívov v písaní veršov, klapancií, či poviedok.  

     Stretnutie bolo spríjemnené kultúrnym programom detí z Materskej školy, Základnej školy, Súkromnej základnej umeleckej školy v Prakovciach. Čítali sa verše pozvaných autoriek, rozprávali veselé príbehy a zážitky zo súkromného  života, vďaka ktorým sme sa schuti zasmiali, zaspievali a zaspomínali na dávne časy.

     Touto cestou sa chceme poďakovať deťom za ich krásne vystúpenie, pani učiteľkám za ich ústretovosť a úsilie, a hlavne našim autorkám za ich krásne verše a spríjemnenie sviatočného stretnutia v našom komunitnom centre.

    Veríme, že spomínané stretnutie nezostane nepovšimnuté. Potešíme sa, ak si v budúcnosti budeme môcť vypočuť ďalšie verše z bohatej tvorby. Želáme Vám veľa úspechov, myšlienok a nápadov..

 

Vypracoval: Mgr. Mária Semanová

                      Zastupujúci odborný garant KC

   


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Prakovce dnes Oficiálna stránka obce Prakovce

webygroup

Úvodná stránka