Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Zoznam richtárov, predsedov MNV a starostov obce

1923 - 1931 starosta Štefan Andraško
1932 - 1937 starosta Ján Puškár
1938 starosta Jozef Leško
1939 – 1940 starosta Leopold Andraško
1941 – 1944 starosta Štefan Kohan
1945 predseda Ján Eližer
1946 – 1948 predseda Hubert Komora st.
1949 – 1950 predseda Štefan Džudža
1951 – 1959 predseda Gustáv Grega
1960 – 1963 predseda František Leško
1964 – 1971 predseda Gašpar Ciesarik
21.12.1971 – 30.11.1978 predseda Václav Dupľák
27.2.1979 – 25.11.1990 predseda Dpt. Emil Daňko
26.11.1990 – 14.1.1999 starosta Dušan Slovinský
15.1.1999 – 31.12.2006 starosta Jozef Nižník
1.1.2007 – 27.12.2010 starosta Mgr. Pavol Lukáš
28.12.2010 -15.12.2014 starosta Miroslav Pisko
15.12.2014- 10.11.2018 starosta Mgr. Pavol Lukáš

10.11.2018 - 21.9.2019                                           starosta                   Mgr. Pavol Lukáš

 


 

dnes je: 26.8.2019

meniny má: Samuel

podrobný kalendár

Prakovce dnes Oficiálna stránka obce Prakovce

webygroup

Úvodná stránka